Zapraszamy do galerii zdjęć naszego gospodarstwa agroturystycznego Kosajonka w Szczyrku. Ten zbiór zdjęć na pewno przybliży Państwu naszą ofertę, w szczególności atrakcje, otoczenie i noclegi, które oferujemy w naprawdę przystępnych cenach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latem na odwiedzających Szczyrk czekają liczne szlaki górskie (zarówno piesze jak i rowerowe).

 

 

Organizowanych jest tutaj również wiele imprez cyklicznych, jak warte wymienienia: Tydzień Kultury Beskidzkiej

 

 

Do dyspozycji gości oferujemy bogatą bazę sportowo rekreacyjną, oraz wiele pięknych miejsc wartych zobaczenia.

 

 

Gospodarstwo agroturystyczne Kosajonka, może być wspaniałym miejscem, które można odwiedzić przy okazji zdobywania szczytu Klimczoka.

 

 

Jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku, szczególnie w górach. Kiedy drzewa w Szczyrku mienią się na tysiące kolorów, krajobraz wygląda wyjątkowo.

 

 

To bardzo dobry czas na piesze wycieczki, i korzystanie z ostatnich w roku promieni przyjaznego i ciepłego słońca.

 

 

Spacerując po Szczyrkowskich szczytach można odwiedzić gospodarstwo agroturystyczne Kosajonka i rozgrzać się przy szklance gorącej herbaty, grzanego wina lub piwa.

 

 

Pora zimowa należy do ulubionego czasu większości turystów i mieszkańców Szczyrku.Wtedy Beskid Śląski spowity białym puchem zamienia się zagłębie sportów zimowych.

 

 

Miłośnicy białego szaleństwa przybywają do Szczyrku by poszusować na nartach i desce, ale także aby spędzić przerwę świąteczną, sylwestra i ferie u stup Skrzycznego (1257 m n.p.m.) i okolicznych szczytów, na których pełno jest wyciągów oraz innej infrastruktury dla sportów zimowych.